Терефера Лілія Михайлівна,

інструктор з фізичної культури

 

Працює в дошкільному навчальному закладі № 9 з 1997 року. Добре володіє ефективними інноваційними формами і методами фізичного виховання дошкільників. Творчо відноситься до організації освітньо-виховного процесу, впроваджує в практику традиційні та нетрадиційні інноваційні технології оздоровчої спрямованості, ефективно застосовує елементи авторської програми фізичного виховання М.Єфименко. Заохочує дітей до активного та здорового способу життя, впроваджуючи в роботу інноваційні здоров’язбережувальні та здоров’яформувальні технології.

Узагальнила досвід з практики роботи «Інтеграція ефективних розвивально-оздоровчих технологій в життєдіяльність дітей дошкільного віку» (2013 р.), який впроваджується в практику роботи колективом закладу. Розробила авторські програми з фізичного виховання дошкільників «Граючись – навчаємось» та «ПлавЛенд» – плаваємо з англійською».

Завдяки систематичній спільній співпраці педагогічного колективу, інструктора з фізичної культури та досягнутим успіхам дошкільнят, за підсумками обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання дошкільний заклад № 9 посів перше місце в області. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 26.06.2014 р. № 760 за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу серед кращих міських дошкільних навчальних закладів, дитячий садок посів друге почесне місце в Україні (2014 р.)


Download
ігри зимою.pdf
Adobe Acrobat Document 150.2 KB
Download
фізінструктор інформує.pdf
Adobe Acrobat Document 138.9 KB
Download
фізкультурно-оздоровча робота.pdf
Adobe Acrobat Document 230.7 KB