Ганик Олена Вікторівна,

вчитель-логопед

 

Працює в дошкільному навчальному закладі № 9 з вересня 2008 року. У своїй діяльності використовує інноваційні форми, методи та прийомам розвитку мовлення дошкільників. В єдиній системі використовує ігри корекційного спрямування, для досягнення показників мовленнєвої компетентності відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти та вимог чинних корекційних програм.

Реалізовує диференційований та особистісно-орієнтований підхід до вихованців, враховує в педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості підбираючи індивідуальні корекційні вправи, сприяє розвитку мовленнєвих здібностей, методично правильно планує і проводить заняття з дітьми із різними мовленнєвими нозологіями.

Старанно готується до організації та проведення індивідуальних та фронтальних занять з розвитку мовлення дошкільників усіх вікових груп. Систематично поповнює дидактичні ігри та наочні посібники для роботи з дітьми з затримкою мовленнєвого розвитку, та для розвитку загальної, дрібної та артикуляційної моторики.


Корисна інформація для батьків

Скачать
Артикуляційні вправи для розвитку мовлен
Adobe Acrobat документ 253.7 KB
Скачать
Від правильного мовлення залежить успішн
Adobe Acrobat документ 133.4 KB
Скачать
Вікові особливості мовленнєвого розвитку
Adobe Acrobat документ 153.0 KB
Скачать
Якщо дитина не розмовляє.pdf
Adobe Acrobat документ 226.7 KB