Ганик Олена Вікторівна,

вчитель-логопед

 

Працює в дошкільному навчальному закладі № 9 з вересня 2008 року. У своїй діяльності використовує інноваційні форми, методи та прийомам розвитку мовлення дошкільників. В єдиній системі використовує ігри корекційного спрямування, для досягнення показників мовленнєвої компетентності відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти та вимог чинних корекційних програм.

Реалізовує диференційований та особистісно-орієнтований підхід до вихованців, враховує в педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості підбираючи індивідуальні корекційні вправи, сприяє розвитку мовленнєвих здібностей, методично правильно планує і проводить заняття з дітьми із різними мовленнєвими нозологіями.

Старанно готується до організації та проведення індивідуальних та фронтальних занять з розвитку мовлення дошкільників усіх вікових груп. Систематично поповнює дидактичні ігри та наочні посібники для роботи з дітьми з затримкою мовленнєвого розвитку, та для розвитку загальної, дрібної та артикуляційної моторики.


Корисна інформація для батьків

Download
Артикуляційні вправи для розвитку мовлен
Adobe Acrobat Document 253.7 KB
Download
Від правильного мовлення залежить успішн
Adobe Acrobat Document 133.4 KB
Download
Вікові особливості мовленнєвого розвитку
Adobe Acrobat Document 153.0 KB
Download
Якщо дитина не розмовляє.pdf
Adobe Acrobat Document 226.7 KB