Керівник! Вихователь! Наставник!

Серед людей, які всім серцем віддані своїй справі, випромінюють любов до кожної дитини є завідувач дошкільного навчального закладу № 9 «Барвистий віночок» м. Кам’янець-Подільського Стасюк Оксана Станіславівна.  

Оксана Станіславівна – «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «вихователь-методист», відмінник освіти України, нагороджена відзнакою Кам’янець-Подільського міського голови «За заслуги перед міською громадою», депутат Кам’янець-Подільської міської ради ІV скликання, член колегії та тендерного комітету УОіН. Нагороджена Почесними Грамотами виконавчого комітету міської ради, управління освіти і науки м. Кам’янець-Подільського, Хмельницької обласної державної адміністрації.

Керівництво закладом здійснює з 1989 року, першого дня його відкриття. Її професіоналізм, вимогливість, уміння прогнозувати та аналізувати допомогли вивести заклад в один з кращих в місті, та отримати численні нагороди виконкому міської ради, управління освіти і науки, міському профспілки управління освіти і науки.

Дитячий садок першим у місті серед дошкільних закладів був нагороджений Грамотою та перехідним Прапором Кам’янець-Подільської міської ради за І місце серед дошкільних навчальних закладів (2008 рік). Здійснюючи відмінно освітню діяльність щодо здобуття дітьми дошкільної освіти на підставі рішення Хмельницької регіональної експертної ради по ліцензуванні і атестації закладів освіти дошкільний навчальний заклад № 9 на чолі із завідувачем Стасюк О.С. проатестовано з відзнакою (2011 рік).

Педагог впроваджує теорію і практику вітчизняних та зарубіжних педагогів. Неодноразово з колегами була учасником різних зібрань по втіленню педагогічної спадщини С.Ф. Русової, К.Д. Ушинського у Хмельницькому, Чернігові, Чернівцях, Києві, Запоріжжі. Друкується у місцевій пресі, науково-методичному журналі «Педагогічний вісник», Всеукраїнському часопису «Дитячий садок».

Оксана Станіславівна активний учасник міських щорічних оглядів-конкурсів художньої самодіяльності трудових колективів установ освіти міста, виборювала перші місця в номінації «Художнє читання». Вона професіонал своєї справи, жінка-лідер, активно-громадський діяч, людина, що крокує з часом, приклад для всіх учасників освітньо-виховного процесу.

Методичне забезпечення дошкільного закладу

Методичний кабінет закладу здійснює навчально-методичне забезпечення дошкільної освіти дітей, організації та вдосконалення фахової освіти і кваліфікації педагогів, надає організовані кваліфікаційні послуги, що задовольняють запити педагогічних працівників. Кабінет включає в себе ряд осередків з відповідним обладнанням:

·        навчально-методичний осередок;

·        інформаційний осередок;

·        інноваційно-технологічний осередок;

·        осередок для творчої реалізації педагогів;

·        осередок природи;

·        осередок релаксації.

Робота методичного кабінету спрямована на координацію діяльності роботи з лабораторією дошкільного виховання НМЦ управління освіти і науки, впровадження інноваційних технологій, вивчення і аналіз проблем дошкільної освіти; визначення професійного рівня педагогів і творчих здібностей дітей, консультування, участь в атестації педагогічних працівників, стажування молодих спеціалістів, проведення масових заходів з педагогами та дітьми, акумуляцію кращого досвіду з навчально-виховної роботи, поширення його через видання педагогічного «Вісника», навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, електронних видань.

 Методичний кабінет отримував призові місця в оглядах конкурсах на кращий методичний кабінет (1999 р., 2012 р.).