Івана Купала у «Барвистому віночку»

У день літнього сонцевороту 7 липня, що збігається з Різдвом Іоана Хрестителя, в дошкільному навчальному закладі № 9 «Барвистий віночок» відбулося обрядове дійство для дошкільнят «Ой на Івана, ой на Купала». Метою свята було виховання патріотизму, любові до рідного краю,  залучення дітей дошкільного віку до традицій українського народу. Під час проведення Купальських розваг, діти танцювали українські таночки, грали в народні ігри, заводили співанки, розігрували дражнилки.


Свято дитинства

З нагоди традиційного святкування Дня захисту дітей, 1 червня 2016 року дитячий, батьківський та педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 9 долучився до загальноміських заходів. Під час святкування на міській Водоймі, маленькі кам’янчани кожного дошкільного закладу мали змогу запустити на плесо водойми власноруч виготовлені вітрильники.

Між дошкільними навчальними закладами міста було проведено конкурс дитячої ляльки «Ми малята-дошкільнята». Також, було оголошено результати міського конкурсу на кращу назву дитячого кафе, організованого УРН, за підсумками якого, дошкільний навчальний заклад № 9 був нагороджений Дипломом у номінації «Сучасні ідеї».

Святкування Дня захисту дітей для вихованців «Барвистого віночка» продовжилось й у садку, де було проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті «Дитинство очима дітей», спортивну розвагу «Ми діти твої, Україно», калейдоскоп рухливих ігор «Роби як ми, роби краще нас», ігри з мильними бульбашками під час веселої прогулянки з клоунами.