Download
ПАМ’ЯТКА про правила поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметі
Пам'ятка .pdf
Adobe Acrobat Document 89.2 KB


З 23.10-27.10.2017р. у закладі дошкільної освіти № 9 "Барвистий віночок" (завідувач О.Стасюк) організовано Тиждень безпеки дитини. Вихователі продовжували знайомити дошкільнят з правилами поведінки у транспорті, пожежної безпеки, дорожнього руху; формували навички користування гострими та ріжучими предметами; закріплювали знання про отруйні речовини, гриби, ягоди. Проведено вікторини, конкурси на найкращий малюнок. Організовано та проведено батьківські збори з основ безпеки життєдіяльності.

Єдина краса – це здоров’я.

   З метою формування практичних вмінь та навичок допомоги дорослим в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільному навчальному закладі № 9 "Барвистий віночок" організовано зустріч дошкільнят старших та середніх груп з працівниками швидкої медичної допомоги, які розповіли малятам про свою професію та обов’язки, ознайомили дітей з головними чинниками здоров’я людини, поглибили знання про можливі причини захворювання.

   У кінці зустрічі дошкільнята подякували гостям і пообіцяли бути турботливими, співчутливими до людей та дбати про своє здоров’я.


В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільний навчальний заклад № 9 "Барвистий віночок" (завідувач О.Стасюк) завітали пожежники з метою узагальнити та закріпити знання з правил пожежної безпеки, навчити діяти дошкільнят в екстремальних ситуаціях, уважно ставитися та дотримуватися правил пожежної безпеки.


У дошкільний навчальний заклад № 9 "Барвистий віночок" (завідувач О.Стасюк) у рамках Всеукраїнської акції "Увага! Діти на дорозі" завітали працівники дорожньо-патрульної служби. Вони продовжували знайомити дітей з правилами дорожнього руху: ходити тільки по тротуару і пішохідних доріжках або за сигналом регулювальника, йти на зелене світло; стояти, коли горить червоне й жовте світло. Ми щиро дякуємо працівникам поліції за пізнавальну та змістовну бесіду.Б Е З П Е К А   В А Ш О Ї   Д И Т И Н И

Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров»я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу дошкільного навчального закладу

Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію здебільшого вбачають у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).

Дошкільний вік характеризується зростанням рухової активності, фізичних можливостей дитини, підвищенням допитливості, прагненням до самостійності. За відсутності життєвого досвіду це нерідко може призводити до виникнення травмонебезпечних ситуацій. 

Тож охорона та зміцнення здоров'я, безпека дітей є головною стратегією, пріоритетом у роботі дошкільного закладу. Тільки завдяки спільним зусиллям педагогів, психологів, медиків, батьків у справі охорони життя і збереження здоров»я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підгодувати до подальшого шкільного, більш самостійного життя.

Download
ПАМ'ЯТКА ІЗ ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ДНЗ №9 ТА БАТЬКІВ
ПАМ'ЯТКИ ІЗ ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОС
Adobe Acrobat Document 154.1 KB